Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler yürekin üretilen daha yalnız modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını dikilmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksik etek vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya beniz tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açık ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine mevsuk fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet raksında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biröte er kişi dergisinde eksik etek vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mevki almaya saksıladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte bile olduğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu kadar edepli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişbol keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü artık jartiyeri hiçbir şerha olarak satmanın indinde biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat tedricen liberalleşmeye mevsuk revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla alakadar olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe sürüklemek yürekin aşağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri ortamında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile baş saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her yaştan kişi tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına nazaran seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik bindirmek yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde bilinmeyen olduğu yürekin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla berhayat olmak temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre görmek, emeklevselliği karşı vukuf edinmeden satın görmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin oylumlu çaba tüketme etmelidirler. Hatta; artık vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan hileışveriş daha kolay ve asude olmaya saksıladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşamında yaşanan sorunların tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu zaitrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Sair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yaşamına kıpırdaklık bindirmek, daha bol bir orgazm berhayat olmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek yürekin sex shoplardan hileışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan münasebeti yok olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında oylumlu vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum mevsuk olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiçbir şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta enikonu keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en kolay yolu. Hatta seks sırasında flört etmek çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis benizüğünün penisinizi sıkarken abesgörmek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek bariyer teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha bol seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu meşakkatlilü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir